Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Spor Salonu Programı

Proje Açıklaması

Spor Salonu Programı

 

 

Ürün - Proje Özellikleri

Spor salonları, Fitnes Centerlar ve Kulüp üyelerinin, üyelik alanlarına girişlerini sınırlama ya da kimin hangi alanı ne kadar kullandığı gibi bilgileri raporlama isteğinden ortaya çıkmış bir sistemdir.

 Üyelik gerektiren kuruluşlarda üye takibi için tasarlanmış sistemler bulunmakla birlikte bu tür sistemler üyenin sadece muhasebe kayıtlarını tutar. Fakat bu sistemlerde üyenin her yaptığı hareket ve aldığı her hizmet insan eliyle bilgisayar ortamına aktarılır. Üyelerin kullanım alanlarını ve aldıkları hizmetleri her zaman insan unsuruyla takibi kolay olmamaktadır.

Üye takip sisteminde, kart ya da parmak izi okuyucular yardımıyla üyelerin girmek istediği alanlar anlık olarak bilgisayar yazılımına aktarılır. Yazılım, veritabanına bakarak üyenin o alana giriş yetkisi var mı kontrol eder. Kişinin giriş yetkisi varsa girişe izin verir yoksa vermez. Veyahut eğer üye kontör satın almışsa üye olmadığı alanlara giriş için bu kontörlerinden düşerek de izin verilebilir. Tüm bu işlemleri sistem otomatik olarak yapar ve herhangi bir insan kaynağına ihtiyaç duymaz.

Bazı Özellikleri
Vadesi gelen ödeme uyarısı

Doğum günü otomatik mesaj atma

Özel günlerde otomatik mesaj atma

Birden fazla şube yönetimi

Üyelik tipi tanımlama

Fiyat tarifesi

Üye saat aralığı kısıtlama

İskonto Uygulaması

Taksitlendirme

Ön görüşmesistemi

Parmak izi geçiş kontrolü

Rf Id kartlı geçiş kontrolü

Üye giriş çıkış saat listeleme

Başlangıç Tarihi
  • 24 Ağustos 2023, 16:27
Proje Adı
Spor Salonu Programı
Proje Kategori
Yazılımlar