Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Perakende Satış

Proje Açıklaması

Ürün - Proje Özellikleri

Perakende Satış programı Bakkal, Kırtasiye, Market, Büfe, Konfeksiyon, perakende sektörüne yönelik çözümler sunar.

Satış ekranı ile barkodlu veya barkodsuz ürünlerin satışını hızlı bir biçimde yapabilir,  stoklarınızı takip edebilirsiniz
 
Dokunmatik Ekran Özelliği
Hızlı satış ekranında perakende satış yapan firmalar için kolaylık sağlayan dokunmatik ekran çalışmasıyla işleriniz hız kazanacak.
 
Nakit Satış
Hızlı Satış ekranının genel kolay kullanım özelliğiyle sizlere tek tuşla işlemlerinizin gerçekleştirilmesini sağlar. 
 
Kartı Satışı
Hızlı Satış ekranının genel kolay kullanım özelliğiyle Kredi Kartı satış işlemi gerçekleştirilirken hızlı stok ürün ekleme hızlı para ekleme ve para üstünü görerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
Çoklu Ödeme
Satış ekranınızda müşterilerinizden gelen aynı ödemeleri hem nakit hem kredi kartı ödeme seçeneği ile sizler işleminizi kolay kullanımlı ekranlarımızda hızlandıracaksınız.
 
Dokunmatik Hızlı Ürün Ekleme
Program içerisinde ürünlerinizi barkod, stok adı ekleyerek tanımlayabilirsiniz. Ürünler ayrı gruplandırma ise sizlere avantaj sağlayacaktır.
 
Marketlerde Barkod İle Hızlı Satış
Hızlı satış işlemleri en çok marketler, bakkallar, vb. firmalar için Barkod okuyucu vasıtasıyla sizlere kolaylık sağlayacak.
 
Fiş Yazdırma
Hızlı satışlarınızda müşterilerinize anında işlem fişi verebilirsiniz.
 
Ağ üzerinden Çalışma
Ağ üzerinden birden fazla bilgisayar ile çalışmak sizlerin avantajınıza olacaktır. Hızlı Satışlarınız birden fazla kasadan yapıldığında ağ üzerinden çalışan program vasıtasıyla işlemleriniz anından tamamlanacaktır.
 
Barkod Okuyucu Entegre
Perakende sektörünün en çok ihtiyacı olan Barkod Okuyucu entegre sistemiyle işleriniz hızlansın.

Başlangıç Tarihi
  • 24 Ağustos 2023, 16:36
Proje Adı
Perakende Satış
Proje Kategori
Yazılımlar